Wypożyczalnia Samochodów

Warszawa – życie w mieście

Życie w mieście – jak wszystko w życiu, ma swoje plusy i minusy.

Dla niektórych, tych minusów jest więcej i decydują się na zamieszkanie na terenach podmiejskich – w domach jednorodzinnych, segmentach, a nawet w mieszkaniach, ale jednak z dala od centrum metropolii. Osoby te dojeżdżają do pracy zazwyczaj komunikacją miejską lub prywatnym samochodem. Często też wykorzystują pojazdy firmowe lub korzystają z usługi wynajem samochodów długoterminowo. Codzienne dojazdy taksówkami w takim przypadku są zdecydowanie za drogie.

Dla innych, mieszkanie w mieście ma więcej plusów. Są to m.in. bezpośrednie zamieszkanie przy centrach rozrywki, klubach, kawiarniach, sklepach itp. lub mniejsza odległość pokonywana codziennie do pracy. Osoby te na co dzień poruszają się komunikacją miejską, rowerami wynajmowanymi na minuty lub hulajnogami elektrycznymi. Ale co na przykład z cotygodniowymi dużymi zakupami? Jak przywieźć je do domu?

Życie w mieście. Auto na minuty lub krótkoterminowy wynajem samochodu?

Żyjąc w Warszawie lub prawdopodobnie każdym innym większym mieście na co dzień samochód nie jest potrzebny.

Na bliskie odległości poruszać się można pieszo, hulajnogą lub rowerem, ale co jeśli potrzebujemy dostać się szybko na drugi koniec miasta? W takim przypadku korzystny jest wynajem samochodu na minuty. Oczywiście jeśli zwrot samochodu jest możliwy w miejscu do którego zmierzamy, a strefa jest jednak z reguły ograniczona. Taki wynajem może być warty uwagi okazjonalnie przy poruszaniu się z punktu A do punktu B w mieście. Jednak nigdy nie mamy gwarancji, że akurat w naszej okolicy będzie dostępny taki pojazd.

Ale ile czasu można spędzać w mieście? Czasem trzeba odpocząć od zgiełku, gwaru i ciągłego pośpiechu. Niestety, autem na minuty możemy wyjechać za miasto. Jednak nie zdamy go w dowolnym miejscu trzeba będzie za nie dalej płacić. Wyjeżdżając z miasta na weekend lub w tygodniu w delegację warto przyjrzeć się usłudze wynajem samochodów Warszawa jaką świadczy firma TOPCARS.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa – TOPCARS

TOPCARS posiada w swojej ofercie małe, miejskie auta, którymi możesz poruszać się na co dzień po mieście, np. jeśli masz dosyć komunikacji miejskiej. Są to samochody z klasy A wyposażone zazwyczaj w małolitrażowe silniki benzynowe spalające niewielkie ilości paliwa. Z łatwością można nimi zaparkować w miejskiej dżungli.

Jeśli zdarzy Ci się służbowy wyjazd za miasto lub do rodziny, wypożyczalnia ma swojej ofercie również typowe hatchbacki oraz niewielkie sedany.

Przy wyjeździe wakacyjnym można wynająć samochód z nadwoziem typu kombi, SUVa lub siedmioosobowego miniVANa jeśli na wycieczkę wybiera się większe grono osób.

Krótkoterminowy wynajem samochodów jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla osób, które korzystają z samochodu okazjonalnie. W zależności od potrzeb w danym, konkretnym momencie można wynająć samochód klasy odpowiadającej indywidualnym preferencjom. Oczywiście cena za wynajem samochodu w TOPCARS zależna jest od klasy pojazdu, im mniejszy samochód tym niższa stawka dobowa. Ponadto, stawka dobowa maleje wraz ze wzrostem długości okresu trwania najmu pojazdu. W ten sposób możemy mieć samochód do własnego użytku. Cena wynosi tylko 50 zł brutto/dobę martwiąc się przy tym wyłącznie o to by w zbiorniku znajdowało się paliwo. Wszelkie serwisy, ubezpieczenia, przeglądy techniczne i okresowe, a nawet sezonowa wymiana opon leży w gestii wypożyczalni.

Warunki usługi wynajem samochodów Warszawa w TOPCARS

Podstawą w wypożyczalni samochodów jest posiadanie trzech dokumentów: dowodu osobistego lub paszportu, prawa jazdy oraz własnej, imiennej karty. Firma nie pobiera gotówki, a w przeciwieństwie do wielu innych tego typu firm – nie wymaga karty kredytowej! Należy jednak mieć ukończone 21 lat oraz posiadać ważne prawo jazdy od minimum jednego roku.

Co zachęca do skorzystania z usług TOPCARS?

Z usług TOPCARS może skorzystać praktycznie każdy mieszkaniec miasta – warunki opisano powyżej. Co zachęca do skorzystania z tych usług? Przede wszystkim brak jakiejkolwiek kaucji za wynajem samochodu oraz możliwość całkowitego zniesienia własnego udziału finansowego w szkodach na samochodzie – nawet jeśli powstały z naszej winy. Dodatkowo, firma nie nakłada żadnego limitu kilometrów. Za dodatkową opłatą wynoszącą 100 zł udziela zgody na wyjazd poza granice Polski. Dlaczego więc nie wybrać się nowym, pewnym samochodem z wypożyczalni na wymarzony urlop? Super opcją jest możliwość darmowego wynajmu nawigacji GPS oraz fotelików dziecięcych przy wypożyczeniu samochodu na okres dłuższy niż 14 dni. Już nie trzeba kupować fotelika dla dziecka na jeden wyjazd.

Auto na minuty czy krótkoterminowy wynajem samochodu w TOPCARS?

To pytanie często stawia sobie wielu mieszkańców większych miast w Polsce. Oczywiście, odpowiedź nie jest jednoznaczna i zależy w dużej mierze od zaistniałej sytuacji. Z całą pewnością zawsze należy rozważyć opcję skorzystania z usługi krótkoterminowego wynajmu samochodu, gdyż utrzymanie własnego, prywatnego samochodu w mieście może być dużo bardziej kosztowne.

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Warszawa

 

Więcej informacji na stronie:

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Warszawa